Konkurs z Kate Daniels

Konkurs z Kate Magia zabija

Witajcie!

Obiecaliśmy Wam kolejny konkurs i słowa dMagia zabija Ilona Andrewsotrzymujemy. Całkiem niedawno na półki księgarni trafiła książka z serii o Kate Daniels o tytule „Magia zabija” autorstwa rewelacyjnego duetu piszącego pod pseudonimem Ilona Andrews. Jest to cykl z gatunku urban fantasy cieszący się wielką sympatią Czytelników za sprawą świetnie skrojonych i zabawnych bohaterów, niesamowitych pomysłów czerpanych z najróżniejszych zakątków świata, a także interesującej akcji. Możecie mi wierzyć, jest o co walczyć!

Myślę, że nawet nie znając poprzednich tomów, możecie spróbować swoich sił w konkursie. Jako wskazówkę napiszę, że Kate Daniels to silna bohaterka, która nie waha się użyć broni w razie konieczności i skopać kilku tyłków, przy okazji rzucając żartem czy dwoma.

Zadanie polega na napisaniu pocztówki, której autorką mogłaby być Kate Daniels. Pocztówka może być do Was, do kogoś innego albo do dowolnego bohatera serii.

Do rozdania mamy dwa egzemplarze książki. Zgłoszenia do konkursu należy nadsyłać do 23 marca 2016 na adres mailowy [email protected], w tytule wiadomości wpisując: Pocztówka od Kate Daniels.

W razie wątpliwości pytania prosimy zadawać w komentarzu pod wpisem.

Pamiętajcie, by dołączyć swoje imię i nazwisko oraz dane adresowe!

Przystąpienie do konkursu jest równoznaczne z akceptacją REGULAMINU.

 

About Sophie

Z zawodu finansista, z pasji czytelnik. Redaktorka serwisu oraz moderator forum Gavran, okazjonalnie recenzentka.

View all posts by Sophie