KONKURS z „Pierwszym dniem wiosny”

112Witajcie!

Niedawno podaliśmy rozwiązania konkursów z Kate Daniels, jednak nie zatrzymujemy się i już zapraszamy Was do kolejnej zabawy, w której tym razem do wygrania będą książki „Pierwszy dzień wiosny” autorstwa Oksany Pankiejewej.

Ostatnio było twórczo, więc teraz damy szansę również tym, którzy nie lubują się w takich zadaniach.

Ale najpierw o samej powieści. Jeśli kojarzycie książki Olgi Gromyko, macie już pogląd na to, jaką powieścią jest „Pierwszy dzień wiosny”. Jeśli nie, spieszę z wyjaśnieniem. Otóż mamy tu postrzelonych bohaterów i szalony humor, jest to też książka, do której należy podchodzić z dystansem, by otrzymać porcję świetnej, czasem aż absurdalnej rozrywki.

Zadanie będzie polegało na rozwiązaniu sudoku, które widzicie poniżej, a także napisaniu, z jakich książek pochodzą fragmenty okładek, zamieszczonych na kolejnym obrazku (jako podpowiedź powiem, że wszystkie zostały wydane przez sponsora nagród). Za poprawnie rozwiązane sudoku otrzymacie 3 punkty, a za każdy poprawnie odgadnięty tytuł (wraz z autorem) po 1 punkcie.

Sudoku
Kliknij, aby powiększyć
Okładki
Kliknij, aby powiększyć

Do rozdania mamy dwa egzemplarze książki „Pierwszy dzień wiosny” autorstwa Oksany Pankiejewej. Otrzymają je Ci, którzy zdobędą najwięcej punktów, a w przypadku remisu decydować będzie kolejność zgłoszeń, na zasadzie „kto pierwszy, ten lepszy”.

UWAGA! Zgłoszenia do konkursu należy nadsyłać nie wcześniej niż 25 kwietnia 2016 od godziny 20:00 na adres mailowy [email protected], w tytule wiadomości wpisując: Pierwszy dzień wiosny. Konkurs kończy się 30 kwietnia 2016.

Pamiętajcie, by dołączyć swoje imię i nazwisko oraz dane adresowe!

Przystąpienie do konkursu jest równoznaczne z akceptacją REGULAMINU.

Powodzenia!

 

About Sophie

Z zawodu finansista, z pasji czytelnik. Redaktorka serwisu oraz moderator forum Gavran, okazjonalnie recenzentka.

View all posts by Sophie