Polcon 2016 – nabór na Gżdaczy i Wolontariuszy, noclegi

Ruszył nabór na Gżdaczy i Wolontariuszy – najważniejsze osoby, bez których konwent się nie odbędzie! Bycie Gżdaczem to nie tylko praca i pomoc, ale też doświadczenie atmosfery konwentu od zupełnie innej strony! Nie czekajcie na ostatnią chwilę – zgłoście się już teraz! :)

Jeśli chcecie aktywnie pomóc przy tworzeniu konwentu Polcon 2016 – serdecznie zapraszamy!
Zgłoszenia przyjmowane są do 7 sierpnia, jednak na samym konwencie też będzie możliwość zostania Gżdaczem.
http://polcon2016.pl/gzdacz-zgloszenie/ – Tutaj znajdziecie pełen zestaw informacji dotyczących możliwych form pomocy i współpracy oraz dlaczego warto działać (koszulka, wejściówka za 50 zł i inne równie fajne).

Organizatorzy udostępnili kolejną opcję noclegową, a mianowicie pole namiotowe. Znajduje się ono na przeciwko Hali Stulecia (w odległości zaledwie 300 metrów od konwentu), a cena miejsca to jedynie 16 zł za noc za osobę. Rezerwacji noclegów można dokonywać do końca miesiąca – więc śpieszcie się, bo ilość miejsc ograniczona.
Więcej informacji znajdziecie na : http://polcon2016.pl/noclegi/
Warto zauważyć także, że niestety na tym polu nie można grillować. Organizatorzy jednak przypominają, że taka opcja jest możliwa na terenie akademików. Zapowiadają się więc całkiem niezłe wakacje!
Przedłużony jest także czas na rezerwowanie miejsc w akademikach do końca miesiąca (lipca).
Nie martwcie się, miejsca nie zabraknie, już kadra organizacyjna o to zadba. Niedługo pojawią się informacje o najtańszej opcji noclegu – szkole konwentowej.

 
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze