WIELKI KONKURS URODZINOWY – ETAP II

konkurs urodzinowy

Witajcie książkoholicy, bibliofile oraz wszyscy maniacy książek!

Dziś kończy się termin nadsyłania zgłoszeń do pierwszego etapu naszego Wielkiego Konkursu Urodzinowego, czas zatem zacząć zastanawiać się nad zagadką numer dwa. Mamy nadzieję, że ta również Wam się spodoba. :)

W drugim zadaniu pozostajemy w klimatach wydawniczych – poprzednio mieliście okazję poprzeglądać tytuły książek. Mamy nadzieję, że przyjrzeliście się również okładkom, ponieważ to ich będzie dotyczył ten etap.

Poniżej prezentujemy Wam fragmenty 15 okładek, zdobiących publikacje wydane przez trzy sponsorujące nagrody w tym konkursie wydawnictwa. Wyślijcie nam listę tytułów tych książek wraz z ich autorami. Za każdy poprawnie podany tytuł razem z autorem otrzymacie 1 punkt. Lecz pamiętajcie, że każda zła będzie powodować odjęcie 2 punktów.

Konkurs urodzinowy etap 2

Listę tytułów oraz autorów przesyłajcie na adres mailowy [email protected], w tytule wiadomości wpisując: ETAP 2. Zgłoszenia możecie nadsyłać od 7 do 11 sierpnia 2016 roku. Wszelkie odpowiedzi nadesłane po upływie tego terminu nie będą punktowane.

Pamiętajcie, by dołączyć swoje imię i nazwisko oraz dane adresowe!

Niech Gavrany latają nad Wami kluczami! Powodzenia!

Przystąpienie do konkursu jest równoznaczne z akceptacją REGULAMINU. Wszelkie próby jego łamania będą karane dyskwalifikacją.

UWAGA! Czytamy i czytamy Wasze prośby o podpowiedzi – do konkretnych książek, jak i do całego konkursu. Mamy dziś dobry dzień, więc nawet się ugniemy (ale tylko raz, na więcej nie ma co liczyć). Jesteśmy sprawiedliwi – do Was teraz należy domyślenie się, co mamy przez to na myśli. Ze względu na fakt, że postanowiliśmy nieco pomóc, osoby, które już nadesłały swoje zgłoszenia, mogą dosłać nam jeszcze po brakującym tytule, jeśli mają taką ochotę.

 

About Sophie

Z zawodu finansista, z pasji czytelnik. Redaktorka serwisu oraz moderator forum Gavran, okazjonalnie recenzentka.

View all posts by Sophie