WIELKI KONKURS URODZINOWY – ETAP V

konkurs urodzinowy

Witajcie książkoholicy, bibliofile oraz wszyscy maniacy książek!

Nasz Wielki Urodzinowy Konkurs zbliża się ku końcowi – została ostatnia prosta, czyli etap piąty!

W związku z tym, iż znakomicie sprawdziliście się wcześniej  jako detektywi i poszukiwacze, ten etap również będzie wykorzystywał te Wasze zdolności.

Na poniższym obrazku widzicie dziesięć elementów, które mniej lub bardziej wiążą się z naszymi patronami – krukami, gawronami, czarnoskrzydłymi ptaszyskami. Wasze zadanie to odgadnąć, co przedstawiają owe zdjęcia. Może to być tytuł filmu, serialu, gry, ale też miejsce, przedmiot czy też osoba. A nawet dwa w jednym. ;)

Za każdą prawidłową odpowiedź otrzymacie 1 punkt. Jednak każda błędna będzie skutkować odjęciem 2 punktów od uzbieranej puli. Jeśli zdjęcie przedstawia postać z filmu lub serialu, należy podać jego tytuł oraz imię (i nazwisko, jeśli jest znane) danej postaci.

wielki konkurs urodzinowy - etap 5

Odpowiedzi przesyłajcie na adres mailowy [email protected], w tytule wiadomości wpisując: ETAP 5. Ten etap będzie trwał do 24 sierpnia 2016 roku. Wszelkie odpowiedzi nadesłane po upływie tego terminu nie będą punktowane.

UWAGA! W przypadku remisów punktowych po podliczeniu wszystkich etapów o ostatecznej klasyfikacji decydować będzie kolejność zgłoszeń, dlatego zgłoszenia wysyłajcie nie wcześniej niż od niedzieli 21 sierpnia 2016 o godzinie 20:00. Możecie oczywiście wysłać je przed tym terminem, ale wtedy – w przypadku remisu – Wasze zgłoszenie będzie uważane za ostatnie w kolejce.

Pamiętajcie, by dołączyć swoje imię i nazwisko oraz dane adresowe!

Niech Gavrany latają nad Wami kluczami! Powodzenia!

Przystąpienie do konkursu jest równoznaczne z akceptacją REGULAMINU. Wszelkie próby jego łamania będą karane dyskwalifikacją.

 

About Sophie

Z zawodu finansista, z pasji czytelnik. Redaktorka serwisu oraz moderator forum Gavran, okazjonalnie recenzentka.

View all posts by Sophie