KRÓLEWSKI KONKURS

Witajcie czytacze i mole książkowe!

Ostatnio jedna z naszych redakcyjnych koleżanek podzieliła się z resztą grupy uwagą, jakoby czegoś brakowało na naszym portalu. Szybko udało nam się orzec, że faktycznie, nie ma na Gavranie jakiegoś istotnego elementu; serwis wydaje się bez niego odrobinę wybrakowany. Po krótkiej debacie odkryliśmy czego nam brakuje – konkursu!

Tym razem mamy dla Was trzy egzemplarze nowej powieści Marcina Mortki, Królewskiej Talii. Jeśli nie jesteście pewni, czy warto zawalczyć o tę powieść, tutaj znajdziecie recenzję tej pozycji, popełnioną przez Powiało Chłodem. 

Tymczasem zasady udziału są proste: powiedźcie nam, czym może być tytułowa Talia! Do czego służy, jakie ma zastosowanie, jak wygląda? Nagrody przyznamy uczestnikom, którzy naszym zdaniem odpowiedzą w najciekawszy, najbardziej oryginalny sposób. Dajemy Wam także pełną dowolność formy – możecie napisać prosty tekst, coś narysować, coś skomponować. Waszym ograniczeniem pozostaje jedynie wyobraźnia. Z jednym wyjątkiem – oczywiście praca musi być samodzielna. ;)

Trzy najlepsze prace nagrodzimy egzemplarzami Królewskiej Talii.

Zgłoszenia do konkursu należy nadsyłać do 15 czerwca 2017 na adres mailowy [email protected], w tytule wiadomości wpisując: Królewska Talia.

W razie wątpliwości pytania prosimy zadawać w komentarzu pod wpisem.

Pamiętajcie, by dołączyć swoje imię i nazwisko, dane adresowe oraz numery telefonów!

Przystąpienie do konkursu jest równoznaczne z akceptacją REGULAMINU.

Niech Gavrany latają nad Wami kluczami! Powodzenia!

 

About Blair

Pełnoetatowa książkoholiczka i filmomaniaczka. Recenzentka - amatorka, szpanująca swoim talentem pisarskim i nie rozumiejąca, dlaczego nikt nie chce podziwiać blasku jej intelektu, który przecież razi wszystkich po oczach. Czasami o skłonnościach masochistycznych, wiecznie niewyspana. Niepoprawna romantyczka, marząca o naprawianiu świata. Ponoć mówią, że nocą staje się Nocnym Cieniem i szuka nowych, szeleszcząco - papierowych ofiar...

View all posts by Blair
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze