Copernicon 2017

Copernicon to pierwszy konwent, w którym mieliśmy okazję brać udział jako Gavran. Od 5 lat co roku pomagamy nie tylko promować, ale też współtworzyć tę imprezę, chociażby za sprawą Wielkiego Zlotu Fanów Dory Wilk – wydarzenia organizowanego przez autorkę serii o Dorze Wilk, Anetę Jadowską, a przez nas wspieranego całą naszą mocą. Zapraszamy Was do zapoznania się z informacjami, które być może zachęcą Was do wzięcia udziału w konwencie. ;)

COPERNICON 2017 – SKRÓT INFORMACJI:

Czas: 22-24 września 2017 roku, pierwsze punkty programu rozpoczną się o godzinie 15:00 w piątek, ostatnie zakończą o godzinie 16:00 w niedzielę.

Miejsce: Copernicon jak co roku odbędzie się na terenie Toruńskiej starówki – będzie to w tym roku 6 budynków oraz hala wystawców (na rynku nowomiejskim) i punkt akredytacyjny (na placu Rapackiego). Poglądową mapę z oznaczonymi lokalizacjami znaleźć można na stronie główniej www.copernicon.pl .

Akredytacja: W tym roku akredytacja znajdować się będzie w namiotach przy Placu Rapackiego w Toruniu, w bliskim sąsiedztwie Collegium Minus i Collegium Maius. Szczegółowe informacje odnośnie cen akredytacji, preakredytacji oraz możliwych zniżek znaleźć można pod adresem:  http://copernicon.pl/2017wp/akredytacja .

Program: Na uczestników czeka w tym roku aż 16 różnorodnych bloków tematycznych. Do 15 sierpnia jest jeszcze możliwość zgłoszeń punktów programu pod tym adresem: http://copernicon.pl/szim/2017/index.php?go2=zglosprog .

Pełny program festiwalu wraz z listą wszystkich atrakcji i tabelą programową zostanie opublikowany na przełomie sierpnia i września, już teraz jednak zapoznać się można z kilkoma ogłoszonymi atrakcjami takimi jak konkurs Larpowe Laury, Puchar Mistrza Mistrzów, Cosplay czy konkurs Pióro Metatrona – szczegóły znaleźć można na stronie www.copernicon.pl w zakładce „Program”.

Goście: Dotychczas potwierdzeni goście festiwalu to między innymi Aneta Jadowska, Paweł Majka, Witold Vargas, Ilona Myszkowska, Simon Zack, Paweł Opydo, Katarzyna Babis, Szymon Adamus, Michał Kowal, Agnieszka Hałas. Pełna lista gości zostanie opublikowana niebawem na stronie głównej Coperniconu.

Noclegi: Organizatorzy jak co roku udostępniać będą hale noclegowe wyposażone w prysznice dla uczestników posiadających pełną (trzydniową) akredytację. Lista sal noclegowych i godziny ich otwarcia zostaną podane niebawem.

W przygotowaniu jest obecnie mapa wszystkich lokalizacji w których odbywał się będzie program festiwalu wraz z oznaczeniem punktów akredytacyjnych, sal noclegowych oraz hali wystawców i lokali partnerskich. Zostanie ona przesłana do końca sierpnia wraz z programem festiwalu oraz mapami budynków przedstawiającymi wstępny rozkład sal programowych i lokalizację najważniejszych pomieszczeń.

Źródło: Informacja prasowa

 

About Ilir

Gavrani Miś, niektórzy mówią: Niedźwiedź a dla mnie to właściwie bez różnicy, na oba pseudonimy reaguję :-) Wolny człowiek, całkowicie pozbawiony szablonów. Chodzę własnymi ścieżkami, jestem szczery i szczerość sobie cenie. Zastępca redaktora naczelnego, magik techniczny Gavrana i forum, a w wolnych chwilach- człowiek.

View all posts by Ilir
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze