Zabierz Gavrana w czytelniczą podróż – KONKURS

Wakacje już się skończyły, ale nic nie stoi nam na przeszkodzie, aby odbyć czytelniczą podróż z książką. Jednak nie byle jaką podróż, a podróż z Gavranem!

Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w konkursie, w którym pokażesz nam, Drogi Czytelniku, swoje okolice, miejsce swojego urlopu, czy może po prostu domowe zacisze, gdzie lubisz najbardziej czytać książki. Warunkiem jest pozostawienie gdzieś w tle kartki z wypisanym lub wymalowanym napisem: Czytelnicza podróż z Gavranem. Oczywiście nie może ona zostać naniesiona komputerowo. :)

Do wygrania są trzy pakiety książek, każdy złożony z powieści Młody Magdaleny Kozak oraz Więzy krwi Patricii Briggs. Zwycięzców wyłonimy w redaktorskim głosowaniu.

Prace prosimy nadsyłać do 17 września 2017 roku na adres e-mail: [email protected]

W razie wątpliwości pytania prosimy zadawać w komentarzu pod wpisem.

Pamiętajcie, by dołączyć swoje imię i nazwisko, dane adresowe oraz numery telefonów!

Przystąpienie do konkursu jest równoznaczne z akceptacją REGULAMINU.

Niech Gavrany latają nad Wami kluczami! Powodzenia!

 

About Ilir

Gavrani Miś, niektórzy mówią: Niedźwiedź a dla mnie to właściwie bez różnicy, na oba pseudonimy reaguję :-) Wolny człowiek, całkowicie pozbawiony szablonów. Chodzę własnymi ścieżkami, jestem szczery i szczerość sobie cenie. Zastępca redaktora naczelnego, magik techniczny Gavrana i forum, a w wolnych chwilach- człowiek.

View all posts by Ilir
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze