Nowość: Cinder – Marissa Meyer

Cinder - Marissa MeyerKilka dni temu do księgarni trafiło wznowienie “CinderMarissy Meyer. Jest to baśniowo-futurystyczna adaptacja opowieści o Kopciuszku i jednocześnie pierwszy tom serii “Saga Księżycowa”, która zachwyciła czytelników na całym świecie (w tym paru redaktorów Gavrana). :)
Ulice Nowego Pekinu zapełniają ludzie i androidy. Szaleje śmiertelna zaraza. Bezlitośni księżycowi ludzie patrzą z kosmosu, czekając na swoją okazję. Nikt nie wie, że los ziemi spoczywa w rękach jednej dziewczyny…

Cinder, utalentowana mechanik, jest cyborgiem. Tym samym należy do obywateli drugiej kategorii. Jej przeszłość to tajemnica. Macocha jej nienawidzi i wini ją za chorobę przyrodniej siostry. Ale kiedy jej życie splątuje się z życiem przystojnego księcia Kaia, Cinder nagle wpada w sam środek międzygalaktycznej wojny i doświadcza zakazanego zauroczenia. Rozdarta pomiędzy obowiązkiem a pragnieniem wolności, lojalnością a zdradą, musi odkryć prawdę o swojej przeszłości, by uratować przyszłość świata.

  • Autor: Marissa Meyer
  • Oprawa: twarda
  • Liczba stron: 450
  • Format: 14.3×20.5 cm
  • Numer ISBN: 978-83-65830-24-1
 

About Sophie

Z zawodu finansista, z pasji czytelnik. Redaktorka serwisu oraz moderator forum Gavran, okazjonalnie recenzentka.

View all posts by Sophie