Warszawskie Targi Fantastyki relacjaW ten weekend w samym centrum Warszawy odbyły się Targi Fantastyki. Impreza skupiająca się przede wszystkim na wystawcach, oferujących najróżniejsze różności.

Trzy kondygnacje Domu Towarowego Braci Jabłkowskich przez dwa dni trwania targów zapełniły się fantastycznym asortymentem, który obejrzeć i zakupić mogły setki uczestników imprezy.  Z jednej strony można było znaleźć stoisko z gorsetami, zaraz obok wystawcy oferowali biżuteryjne cudeńka – od kolczyków przez naszyjniki po broszki i zawieszki. Jeszcze krok dalej i mieliśmy przed sobą cały wieszak pięknych, materiałowych toreb, niekiedy rozmaicie wyszywanych, innym razem cieszących oko ciekawym napisem. Nie zabrakło również stoisk z książkami, na których można było zgarnąć niejeden interesujący tytuł, a także szerokiego wachlarza gier. Znalazło się także miejsce dla zbiórki na szczytny cel – i nadal każdy może przekazać domom dziecka, bibliotekom, placówkom oświatowym książki czy gry (ale nie tylko; więcej w linku). Nie zabrakło też kącika z autorami, którzy wytrwale podpisywali wszystko co popadnie – każdy chętny mógł zamienić z nimi słowo czy dwa, albo i dwadzieścia. Można było również zawiesić oko na wystawie malarstwa Małgorzaty Bańkowskiej albo skorzystać z atrakcji zapewnionych przez organizatorów.

Nie mogło w tym miejscu zabraknąć redakcji Gavrana. Ilir przygotował dla Was galerię zdjęć, które wytrwale robił na całym terenie targów, aby pokazać Wam, jakie cudeńka można było tak zakupić oraz na jakie atrakcje natrafić.

Warszawskie Targi Fantastyki – Wiosna 2018Targi FantastykiAneta Jadowska (oficjalny fanpage)Martyna Ślęzak RaduchowskaEwa BiałołęckaNotkostrony – Aleksandra Janusz

Publié par Gavran sur dimanche 18 mars 2018

 

About Sophie

Z zawodu finansista, z pasji czytelnik. Redaktorka serwisu oraz moderator forum Gavran, okazjonalnie recenzentka.

View all posts by Sophie