Magia Niszczy - Seria o Kate Daniels 7 - Ilona AndrewsData wydania: kwiecień 2019

Wydawnictwo: Fabryka Słów

Siódmy tom przygód Kate Daniels! Z każdym tomem coraz więcej się dzieje, bohaterowie mierzą się z coraz trudniejszymi wyzwaniami i coraz mocniej odkrywają zagrożenie ze strony Rolanda. Polecamy! Magia niszczy już wkrótce w księgarniach.

Jako towarzyszka Władcy Bestii była najemniczka Kate Daniels ma na barkach więcej, niż jest w stanie unieść. Nie dosyć, że próbuje utrzymać swoją agencję detektywistyczną, to musi również zająć się sprawami Gromady. Czas przygotować ludzi na atak Rolanda – okrutnego, starożytnego czarownika z boskimi mocami.
Jego cień wisi nad Kate, gdy zostaje wezwana na spotkanie przywódców nadnaturalnych frakcji w Atlancie. Jeden z Panów Umarłych został zamordowany przez zmiennokształtnego, a Kate dostaje niecałe dwadzieścia cztery godziny, żeby wytropić zabójcę. Jeśli zawiedzie, rozpęta się wojna, która zniszczy wszystko, co jest jej drogie…

Zetknęliście się kiedyś z magią? Taką prawdziwą? Z przygodą, akcją,emocjami, niesamowitymi wydarzeniami i szczyptą szaleństwa?
Chcielibyście tego wszystkiego doświadczyć? To dobrze trafiliście. Fantastyczne książki Ilony Andrews czekają właśnie na was!
M.L.Kossakowska

Tytuł: Magia niszczy
Autor: Ilona Andrews
Cykl: Seria o Kate Daniels
Tom: 7
Tłumaczenie: Kaja Wiszniewska-Mazgiel
Premiera:  kwiecień 2019
ISBN: 978-83-7964-405-6
Oprawa: broszurowa
Liczba stron:  460

Szukacie więcej informacji o serii? Zapraszamy tutaj.

 

About Sophie

Z zawodu finansista, z pasji czytelnik. Redaktorka serwisu oraz moderator forum Gavran, okazjonalnie recenzentka.

View all posts by Sophie