Data wydania: 15 maja 2019

Wydawnictwo: Jaguar

“Contender. Zawodnik” to nowa trylogia Tarana Matharu, autora bestsellerowego cyklu „Summoner. Zaklinacz”, sprzedanego w ponad 50 tysięcy egzemplarzy. Taran Matharu będzie gościem Warszawskich Targów Książki – spotkanie z autorem 25 maja 2019.

*

Rozpoczyna się rozgrywka, w której stawką jest przetrwanie, a areną obcy świat, gdzie przeciwnicy czyhają dosłownie wszędzie. Zwycięzca może być tylko jeden.

Historia ludzkości zna wiele przypadków niewyjaśnionych zaginięć. Grupa nastolatków wkrótce pozna ich tajemnicę.

Cade Carter siedział na pokładzie samolotu i zastanawiał się, w jakim kierunku potoczy się jego życie, gdy niespodziewanie został przeniesiony do obcego świata, rojącego się od pamiątek z dziejów Ziemi. Bohaterowie natkną się na prehistoryczne zwierzęta, odnajdą pozostałości zaginionych cywilizacji, a także – co najbardziej niesamowite – spotkają osoby z odległej przeszłości.

Oszołomiony, rzucony w nową, zagadkową rzeczywistość Carter nie dostanie wiele czasu na dojście do siebie. Niemal natychmiast zostanie zmuszony do walki o życie, którą stoczy w towarzystwie grupy nastolatków o szemranej przeszłości. Wszyscy staną się zawodnikami biorącymi udział w nie kończącej się, brutalnej rozgrywce, w turnieju kontrolowanym przez enigmatyczne istoty.

Bohater stanie przed prostym wyborem: przystanie na reguły gry lub zginie.

Czas szykować się do walki.

Autor: Taran Matharu
Seria: Contender. Zawodnik t.1
Data wydania: 15 maja
Tłumaczenie: Grzegorz Komerski
Tytuł oryginału: Contender
ISBN: 978-83-7686-783-0
Oprawa: twarda
Liczba stron: 400§
Wymiary: 140×210 mm

 

About Sophie

Z zawodu finansista, z pasji czytelnik. Redaktorka serwisu oraz moderator forum Gavran, okazjonalnie recenzentka.

View all posts by Sophie