Krakowski Weekend z Fantastyką organizowany przez Fundację „Historia Vita” i krakowski fandom fantastyki powraca w tym roku w swojej osiemnastej już odsłonie. W tym roku termin tego niezwykłego wydarzenia to 11 – 13 października 2019 roku. Gospodarzem wydarzenia jeśli chodzi o jego lokalizację ponownie jest Liceum nr 42 w Krakowie przy ulicy Studenckiej 13. Jak co roku nie zabraknie wielu atrakcji dla wszystkich uczestników – paneli dyskusyjnych, prelekcji, konkursów czy pokazów gier – oraz znakomitych gości, a wśród nich między innymi Andrzej Pilipiuk, Paweł Majka oraz Robert M. Wegner.

Imladris to doskonała okazja by spotkać się w grodzie Kraka z innymi miłośnikami fantastyki szeroko pojętej, jakże często obecnej dziś zarówno w literaturze, komiksie czy filmie i serialu.

Odwiedzający mogą liczyć na zaspokojenie głód wiedzy zarówno jako fani Harrego Pottera, Władcy Pierścieni czy Star Wars. Dla sympatyków Gwiezdnej Floty cały blok atrakcji przygotowała też TrekSfera. Na konwencie nie mogło zabraknąć także gamesroomu w sali wystawowej oraz sal RPG, gdzie znajdą się atrakcje zarówno skierowane do weteranów jak i nowicjuszy, których chętnie wprowadzimy do niezwykłego świata gier!

Jeśli więc zastanawiasz na jakie szczepy dzielili się Elfowie świata Śródziemia, ilu nadrektorów dotychczas posiadał Niewidoczny Uniwersytet ze Świata Dysku czy też chcesz dowiedzieć się kto faktycznie strzelił pierwszy – Han Solo czy może Greedo? – najlepszy miejscem by dowiedzieć się tych i wielu innych rzeczy jest Imladris: Krakowski Weekend z Fantastyką.

Udział w wydarzeniu jest płatny i wynosi 50 zł za udział we wszystkich trzech dniach konwentu. Istnieje również możliwość zakupienia wejściówki przez Internet w obniżonej cenie 40 zł jeśli nastąpi to nie później jak w dniu 30 września 2019.

Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej www.imladris.org.pl oraz na stronie na facebooku.

PROGRAM: KLIK!

 
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze