Mulan – premiera na Disney+

Panująca obecnie na świecie epidemia sprawiła, iż wiele filmów nie doczekało się swoich kinowych premier. Tak również było z historią Mulan, której aktorska wersja miała trafić na srebrny ekran na początku marca bieżącego roku. I choć jeszcze w zeszłym tygodniu Disney twierdził, iż premiera przełożona została na bliżej nieokreślony termin, dziś już wiadomo, że film trafi 4. września na platformę Disney+.

Jednak, by móc zapoznać się z produkcją nie wystarczy wykupienie standardowego abonamentu, bowiem dostęp będzie możliwy dopiero po uiszczeniu dodatkowej opłaty w wysokości 29,99 $. Również nie będzie możliwości zakupu samego filmu.

Ponadto, Polska jest krajem, w którym platforma Disney+ jest wciąż niedostępna. Według niepotwierdzonych jeszcze informacji, w krajach bez dostępu do serwisu Mulan ma trafić do kinowej dystrybucji, lecz żadna oficjalna data nie została podana.

Mulan w reżyserii Niki Caro to aktorska adaptacja opartej na chińskiej legendzie animowanej produkcji Disneya z 1998 roku. W skład obsady wchodzą między innymi:
Liu Yifei, Donnie Yen, Jet Li, Gong Li, Xana Tang, Utkarsh Ambudkar, Ron Yuan , Jason Scott Lee, Yoson An, Tzi Ma, Rosalind Chao, Cheng Pei-Pei oraz Nelson Lee.

Źródło: Kanał Disney Film

 

About WereWolf

Zły Wilk

View all posts by WereWolf
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze