Stowarzyszenie Sabat Fiction zaprasza na pierwszy post pandemiczny konwent Sabat Fiction-Fest!

Wydarzenie odbędzie się w dniach 28-29 sierpnia i będzie jednym z pierwszych festiwali organizowanych plenerowo. Sabat Fiction-Fest zawita do kieleckiej muszli koncertowej w parku miejskim im. Stanisława Staszica. Dodatkowo cała impreza będzie nadawana na żywo za pośrednictwem naszych profili na Facebooku oraz Twitchu.

Z uwagi na miejsce naszego festiwalu, nie zabraknie koncertów oraz spotkań z wyjątkowymi gośćmi. Na scenie wystąpią również cosplayerzy w pierwszym po pandemii konkursie cosplay. Chcąc powrócić do tradycyjnej wersji Sabatu zapraszamy również na liczne prelekcje oraz warsztaty, które odbędą się w specjalnie przygotowanych strefach dla konwentowiczów.

Dla wszystkich którzy oprócz naszych głównych atrakcji chcieliby się poczuć jak na prawdziwym festiwalu znajdzie się istne pole konwentowe, które zapełnią wystawcy a tuż obok czekać będzie rywalizacja w świecie wirtualnym (stanowiska gamingowe), stolikowym (gry planszowe) oraz fizycznym (arena sabatu i bezpieczne walki na miecze).

To wszystko oraz wiele więcej w zgodzie z reżimem sanitarnym oraz pełnią dobrej zabawy!

Sabat Fiction-Fest jest z Wami i dla Was od 2014 roku. Jest to największa impreza w Województwie Świętokrzyskim. Tworzona przez fanów, dla fanów szeroko pojętej fantastyki. Wspólnie stawiamy czoła przeciwnościom i mimo niestacjonarnej formy gwarantujemy najlepszą rozrywkę w 2021 roku! Już niebawem ujawnimy więcej informacji, a na razie – pozostańcie w gotowości, bo będzie gorąco!

 
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze