Data wydania: 14 lipca 2021

Wydawnictwo: Jaguar

Nowa powieść autorki Trylogii Mocy i Szału.

Jeśli lubisz Edgara Allana Poego, pokochasz tę powieść.

Dom na wzgórzu nie jest pusty. Las skrywa więcej niż tylko cienie.

Emilia, warszawska prawniczka porzuca wielkomiejską karierę, aby zamieszkać w Pełniku, miejscowości leżącej w leśnych ostępach Kotliny Kłodzkiej, w której się wychowała. Odziedziczony po zmarłej ciotce dom ma się okazać wyzwoleniem, kluczem do życiowych zmian. Dziewczyna planuje odnowić dworek i prowadzić w nim pensjonat. 

Nie zna jednak sekretów, jakie kryje z pozoru sielski Pełnik. Spadek ciotki Edny okaże się czymś o wiele więcej niż tylko podupadającą posiadłością, w której Emilia planuje generalny remont…

W jej nowym życiu, pełnym napięcia i dziwnych wydarzeń, pojawią się jednocześnie dwaj mężczyźni, skrajnie różni, lecz równie fascynujący. Emilia wahać się będzie między ciepłem i poczuciem bezpieczeństwa, jakie daje jej jeden, a diaboliczną namiętnością drugiego.

Czy mrok ogarnie ten świat? Co wspólnego z przeklętym dziedzictwem ma tajne stowarzyszenie Omnia Paribus? Czy miejscowe legendy kryją w sobie ziarno prawdy? 

Pełnik to wciągająca powieść, umiejętnie łącząca wątki obyczajowe z horrorem. Malownicza sceneria Kotliny Kłodzkiej, miejscowe legendy oraz niespodziewane zwroty akcji tworzą spójną, nietuzinkową całość.

Stefan Darda, autor Domu na Wyrębach

Pełnik to niezwykła współczesna gotycka opowieść grozy czerpiąca z bogactwa folkloru Karkonoszy. Anna Lewicka zna reguły gatunku i potrafi się nimi umiejętnie posługiwać.

Jerzy Rzymowski, Nowa Fantastyka
  • Autor: Anna Lewicka
  • Tytuł: Pełnik
  • ISBN: 978-83-7686-942-1
  • Format: 140 x 210 mm
  • Oprawa: miękka
  • Projekt okładki: Tomasz Majewski
  • Ilość stron: 360
  • Data wydania: 14 lipca 2021
 
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze