Festiwal Fantastyki Twierdza wystartował ze zbiórką na rzecz VI edycji. Prowadzona na platformie odpalprojekt.pl zbiórka jest obecnie jedyną formą sprzedaży biletów i karnetów, w tym także rodzinnych.   Organizatorzy podkreślają, że bez zebrania kwoty minimalnej festiwal nie odbędzie się w tym roku, prosząc jednocześnie o wsparcie i udostępnienia zbiórki.  Link do filmu promującego zbiórkę można znaleźć tutaj.  Organizatorzy przewidują strefę namiotową, a także zaznaczają, że w przypadku zaistnienia tzw. siły wyższej, niewykorzystane karnety będą ważne w przyszłym roku na Festiwalu Cytadela i Twierdza.  

O samej imprezie słów kilka:

Festiwal Fantastyki Twierdza  to impreza, która wpisała się w kalendarz imprez dla fanów fantastycznych światów. Impreza w przeciwieństwie do większości konwentów, odbywa się na terenie zabytkowej, pełnej tajemnic fortyfikacji.  W tym roku VI edycja planowana jest w terminie 3-5 września 2021 w Giżycku.

Niesamowitą atmosferę tworzą wieczorne koncerty, fire show, prelekcje, wykłady, spotkania z autorami, spotkania ze sławami fantastyki, wystawy, sesje zdjęciowe,  gry planszowe, role playing games, elektroniczne, retro, terenowe oraz Fantasmagorium, czyli wioski tematyczne z fantastyczną scenografią, wśród której można spotkać postaci z różnych uniwersów umiejscowione w pięknej scenerii zabytkowej Twierdzy Boyen.  Po odwiedzeniu strefy Fantastycznych Wystawców, można odpocząć w naszych klimatycznych karczmach.

Apel organizatorów do znalezienia też tutaj: KLIK.

 

About Sophie

Z zawodu finansista, z pasji czytelnik. Redaktorka serwisu oraz moderator forum Gavran, okazjonalnie recenzentka.

View all posts by Sophie
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze