Festiwal Gier i Fantastyki Copernicon, który w tym roku wyjątkowo odbędzie się online z wykorzystaniem aplikacji Gather, rozpoczął przyjmowanie zgłoszeń punktów programu!

Copernicon od początku swojego istnienia był inicjatywą tworzą przez fanów dla fanów, dlatego każdy mógł zgłosić punkt programu. Program współtworzyli więc pasjonaci i znawcy tematyk związanych z fantastyką, popkulturą i nauką, którzy chcieli podzielić się swoją wiedzą i pasją z innymi. Nie inaczej jest w tym roku. Formularz zgłoszeniowy uruchomiony został kilka dni temu i można go znaleźć w poniższym linku:

Zgłoszenia będą zbierane do 16 sierpnia. Atrakcje zgłaszać można w aż 12 blokach tematycznych: literackim, popkulturowym, popularnonaukowym, azjatyckim, konkursowym, okołofestiwalowym, LARP, RPG, gier karcianych, gier planszowym, gier bitewnych, oraz gier elektronicznych, muzycznych i konsolowych. Mile widziane są zarówno zgłoszenia prelekcji, paneli dyskusyjnych, warsztatów, konkursów, sesji RPG oraz LARP i innych. Minimalny czas trwania punktu programu to 45 minut, a maksymalny – 4 godziny i 45 minut.

Po więcej informacji zapraszamy na:

 
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze