KONKURS: “Wilczy trop” – Patricia Briggs

"Wilczy trop" - konkursKochani Czytelnicy!

Część z Was z pewnością świętuje nowe wydanie Wilczego tropu Patrici Briggs (my również skaczemy z radości). Ci jednak, dla których jest to całkowita nowość, może poczują się zaintrygowani możliwością wygrania tej książki w naszym najnowszym konkursie. Do rozdania mamy trzy egzemplarze. :)

KONKURS

Zadnie jest wyjątkowo proste. Wystarczy, że napiszecie lub narysujecie, jak wyobrażacie sobie siebie jako wilkołaka. Jedynym ograniczeniem jest Wasza wyobraźnia.

Trzy osoby wygrają po jednym egzemplarzu powieści Wilczy trop Patricii Briggs (w nowym wydaniu).

Zgłoszenia do konkursu należy nadsyłać na adres mailowy [email protected], w tytule wiadomości wpisując: WILCZY TROP. Konkurs zakończy się 22 czerwca 2022.

W razie wątpliwości co do zasad konkursu prosimy zadawać pytania w komentarzach pod wpisem. :) Przypominamy, że przyjmujemy tylko prace wykonane osobiście.

Przystąpienie do konkursu jest równoznaczne z akceptacją REGULAMINU.

Trzymamy kciuki za Waszą inwencję twórczą, niech Gavrany latają nad Wami kluczami! Powodzenia!

Nagrody zostaną wysłane do zwycięzców przez wydawnictwo Fabryka Słów.

Redakcja Gavran

 

Zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z opisem powieści:

W stadzie wilkołaków Omega jest jak szaman wśród ludzi – ponad podziałami, rozgrywkami i wewnętrznymi walkami. Omega jest silna, niezależna i odważna. Jest siłą i harmonią swojego stada. Chyba, że zostanie przez to stado złamana. Wtedy przyniesie mu zagładę.

Anna Latham była rozsądną dziewczyną i nie wierzyła w istnienie wilkołaków. Do dnia, kiedy nie została brutalnie zaatakowana i przemieniona. Nowe życie okazało się czymś znacznie gorszym, niż najczarniejsze opowieści grozy.
Doprowadzona do skraju wytrzymałości dziewczyna robi coś, czego nigdy nie zrobiłby żaden wilkołak – łamie zakaz Alfy swojego stada. To jedno zdarzenie zmieni całe jej życie.
Wydaje się, że teraz wszystko się ułoży: koszmar stada z Chicago się skończył, u jej boku pojawił się Towarzysz, o jakim marzyłaby każda wilczyca a ośnieżone góry Montany zapraszają do radosnej gonitwy za zwierzyną.
Niestety, istnieją na świecie rzeczy straszniejsze od wilkołaka. I Anna za chwilę się o tym przekona.

Briggs po mistrzowsku tworzy krwiste postaci, buduje napięcie i rozpędza akcję – wszystko, co najlepsze w urban fantasy. – Aneta Jadowska

 
Subskrybuj
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze